top of page

Av. Furkan Gürhan KURTAY

İlkelerimiz: Dürüstlük. Güven. Şeffaflık. Özen. Çalışkanlık.

Av. Furkan Gürhan Kurtay, 1998 senesinde adım attığı hukuk eğitimi hayatının  ardından avukatlık mesleğine 2003 senesinde başladı. Sektörün uluslararası hukuk alanında marka isimlerinden olan Sayın Av. Sema Yerlikaya ve Av. Alev Elif Beller yanında 2008 senesine kadar aktif Avukatlık hayatına devam etti.

Bir süreliğine Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşerek Chicago, Illinois’da 2 sene uluslararası hukuk ve ticaret konularında deneyim kazandı . Ülkeye dönüşünün ardından hukuk alanındaki çalışmalarına bu alanda devam etti.

2010 – 2019 arasında Türkiye’de saygınlığı ile tanınan Nuhoğlu ailesinin hukukçu nosyonuna sahip en önemli fertlerinden merhum Sayın Av. Aziz Nuhoğlu ve Av. Oğuz Alper Nuhoğlu ile birlikte uzun ve verimli bir hukuki çalışma tecrübesi edindi.

Dürüstlük. Güven. Şeffaflık. Özen. Çalışkanlık. ilkelerine dayanan hukuk bürosu ile  elde ettiği bilgi birikim, sahip olduğu iletişim ve ortak çalışma ağı ve uzman tecrübeyi severek yaptığı mesleğine yansıtmaya devam etmektedir.

Öncelikli çalışma alanları: Uluslararası E-Ticaret Hukuku, Bilişim Teknoloji Hukuku (Kripto paralar - Blockchain - Kişisel Verilerin Korunması) Fikri Mülkiyet Hukuku (Marka, Tasarım, Patent) Gayrımenkul Hukuku, Vatandaşlık ve Uluslararası Ticaret Anlaşmalarıdır.  

Lawyer%20in%20istanbul_edited.jpg
bottom of page